Jaromírova 24 Jaromírova 24

Lokalita

Informace o lokalitě

Lokalita

Katastrální území Nusle, spadající pod obvod Prahy 2, jsou považovány za širší střed města. A právě zde se nachází na ulici Jaromírova zrekonstruovaný původní bytový dům – Rezidence Jaromírova 24. Tato lokalita leží v místě, které je bokem rušné části města, jež omezuje kvalitu bydlení, ale zároveň dostatečně blízko, aby bylo možné lehce a rychle dosáhnout centra Prahy.

Dopravní dostupnost zastupuje tramvajové spojení, pouhou minutu chůze od domu narazíte na stanici tramvaje Svatoplukova, kde jezdí tramvaje číslo 2, 3, 7, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 24, 25 a noční linky 52, 53, 54 a 55, kdy do 5ti minut jste na Karlově nám. a do 10ti minut na Václavském námestí. V blízkosti domu je také zastávky autobusové MHD a ve vzdálenosti cca 5ti min. je zastávka metra. 

Občanská vybavenost je na vynikající úrovni. V docházkové vzdálenosti jsou nákupní centra Tesco Express, Lidl a Žabka. Nechybí zde ani zdravotní péče – Poliklinika Vršovice či nemocnice, lékárny zastupuje Nuselská lékárna anebo Dr.Max. V okolí jsou mateřské a základní školy, soukromé MŠ, učiliště, Základní Umělecká Škola Lounských, Obchodní akademie, Gymnázium, pošta, několik dětských hřišť, čerpací stanice, kavárny, restaurace a spousta dalších potřebných služeb. Nusle nabízí i řadu parků, sportovního a kulturního vyžití, kdy v docházkové vzdálenosti se nachází Divadlo Na Fidlovačce v Křesomyslově ulici.

Vzdálenosti

6 min Václavské náměstí

90 m Zastávka MHD

400 m Dětské hřiště

3 min Vzdálenost MŠ a ZŠ

65 m Restaurace

80 m Lékárna

420 m Nákupní centrum

Již brzy Vás kontaktujeme